Wodzirej to osoba, z którą każda impreza jest nietuzinkowa. Wesela, imprezy firmowe, czy komunie na długo pozostają w pamięci. A co z imprezami urodzinowymi? Czy zatrudnienie na nią wodzireja to dobry pomysł? Czy w ogóle ktoś taki jest potrzebny na urodzinach? Sprawdzamy!

Wodzirej – kto to taki?

Wodzirej to osoba zajmująca się zabawianiem gości, która z reguły działa w parze z DJ-em lub samodzielnie zajmuje się też oprawą muzyczną. Cechuje go niebanalne poczucie humoru oraz niezwykła umiejętność prowadzenia imprez z większą ilością osób. Tam, gdzie się pojawia, zabawa nabiera zupełnie innego charakteru, staje się wyjątkowa. Wodzirej potrafi porwać ludzi do tańca, zorganizować oryginalne zabawy i sprawić, że wszyscy dobrze się bawią. Nagle znikają różnice wiekowe, poglądy polityczne, czy różnice kulturowe. Wodzirej potrafi oczarować wszystkich uczestników biesiady i wprawić ich w świetny humor. A przecież właśnie o to chodzi w imprezach. Czy nie?

Wodzirej – czy warto zatrudnić go na urodziny?

Z reguły wodzirej zatrudniany jest na imprezy weselne, jak również na komunie, czy chrzciny. Jednak jego obecność potrafi wnieść dużo humoru na daną imprezę, więc zaczęto korzystać z jego usług również na innych imprezach, na których bawi się większa ilość gości. Do takich imprez należą z pewnością też urodziny. Jeśli chcemy, by były one niezapomniane, to z pewnością wodzirej pomoże osiągnąć ten cel. Czy w takim razie warto go zatrudnić? Oczywiście, że tak, ale pod warunkiem, że organizujemy imprezę w większym gronie i wynajmujemy na tę okoliczność salę. Wodzirej jednak może też poprowadzić imprezę na otwartej przestrzeni, nie ma to dla niego większego znaczenia. Wszędzie świetnie się sprawdzi.